Фото Медіацентр Україна – Одеса: Сергій Готко, директор департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної військової адміністрації
1 Червня, 2023, 14:51

На Одещині проведуть повторні навчання з ліквідації лісових пожеж –  військова адміністрація

Попередні, що пройшли навесні, виявили недоліки. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Сергій Готко, директор департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної військової адміністрації.

Він розповів, що у квітні-травні 2023 року були проведені практичні тактико-спеціальні навчання з ліквідації лісових пожеж. В навчаннях взяли участь представники департаменту, пожежно-рятувальні підрозділи державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області, представники державного підприємства “Ліси України”, підрозділи національної поліції, швидкої медичної допомоги, місцеві пожежні команди, добровільні пожежні дружини, співробітники Товариства Червоного Хреста України. 

“В навчаннях взяли участь 299 осіб та 64 одиниці техніки. Аналіз навчань виявив певні недоліки, і було прийняте рішення провести їх ще раз для додаткового злагодження всіх служб”, – зазначив Готко.

Втім, він зазначив, що час проведення повторних навчань ще не визначений, триває аналіз підсумків попередніх.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini