Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
21 Листопада, 2022, 13:32

На момент деокупації у Херсоні було біля 80 тисяч жителів, відкрито евакуацію, проте люди не хочуть їхати – Сергій Хлань

Після деокупації анонсована добровільна евакуація з міста Херсон та населених пунктів на узбережжі правого берега Дніпра, проте більшість людей воліє залишатися. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

“Люди здебільшого не хочуть виїжджати з Херсона. Вони кажуть: “Ми тут пережили вісім з половиною місяців окупації, ми пережили рашистів. Ці труднощі, які є зараз, – це ніщо з огляду на те, що ми повернулися додому, що ми під контролем ЗСУ, під українським прапором. Це найголовніше. Ми переживемо, все налагодиться. Ми будемо залишатися у своїх помешканнях”, – розповів Сергій Хлань.

Депутат обласної ради повідомив, що прибережну частину лівого берега Дніпра окупанти перетворили на військову зону та оголосили там примусову евакуацію. Проте й там більша кількість людей не захотіла виїжджати. У самому ж Херсоні залишається близько 80 тисяч жителів.

“У місті Херсон до війни було 320 тисяч населення. На момент деокупації, за різними підрахунками, залишилося близько 80 тисяч. Невелика частина людей виїжджає з міста, тому що побутові умови занадто складні. Але є й люди, які повертаються в Херсон. З огляду на те, що більша кількість людей не має бажання виїжджати, ми маємо зробити все, щоб забезпечити побут цих людей”, – заявив депутат.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini