11 Січня, 2023, 17:02

На Миколаївщину повертаються люди: населення Миколаєва збільшилося на 50-70 тисяч, області — понад 100 тисяч, відновлюється бізнес — Віталій Кім

Мешканці повертаються до Миколаєва та Миколаївської області, поступово відновлюють роботу підприємства, хоча ділова активність наразі є слабкою. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

«Люди повертаються: кількість населення збільшилася на 50-70 тисяч в обласному центрі, більше 100 тисяч в області. Великий бізнес поки що не повертається, він оцінює ризики, тому що протягом 3-4 місяців було релоковано багато підприємств. Це час і гроші, тому відразу повертатися, думаю, вони не будуть. На це піде якийсь час щодо великого бізнесу. Але певна кількість великих підприємців повертається та розгортає тут діяльність. Що стосується малого та середнього бізнесу, який є необхідним та пов’язаний з обслуговуванням людей, він повертається. Але ділова активність на зараз дуже слабка, треба час і більш безпечні умови, і бажано зерновий коридор, щоб ділова активність зросла відчутно», — повідомив Кім.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini