Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна - Укрінформ
Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна - Укрінформ
3 Квітня, 2023, 15:10

На Мелітопольщині колаборанти панікують і відмовляються співпрацювати з ворогом – Іван Федоров

У ворога на тимчасово окупованих територіях Мелітопольщини настали пекельні тижні. 

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Зокрема він зазначив, що з минулого тижня почалася низка вибухів на території депо.

«Спочатку був зруйнований електричний цех, де безпосередньо розташовувалася ремонтна база ворога. В цьому цеху впала покрівля, і вся техніка, яка на той час знаходилася на ремонті, вже непридатна для використання. Продовжилися вибухи вчора, також продовжилися вибухи і на тягових підстанціях, які безпосередньо давали живлення на наші залізничні дороги. Що стосується сьогодні можливості використовувати, то вона вкрай обмежена», – повідомив він.

Крім того, Іван Федоров зазначив, що минулого тижня стали відомі прізвища тих людей, які формують бригади тепловозів і електровозів, які безпосередньо відповідають за доставку військового озброєння, палива, боєприпасів з Криму та за логістику вивозу руди з шахти Василівського району. Це, за словами мера Мелітополя, посіяло панічні настрої серед колаборантів.

«Стали відомі всі прізвища керівництва і тих людей, які організовують всю цю роботу. Тепер ці люди в паніці, вони бачать, що відбувається з колаборантами, вони бачать, що вручаються підозри всім колаборантам, а хтось із них не виживає, і вони тепер не хочуть виходити на роботу та співпрацювати з ворогом. Я думаю, що ми продовжимо надавати таку інформацію по інших сферах окупаційної влади».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini