Брифінг до Всесвітнього тижня імунізації
24 Квітня, 2023, 14:51

На Львівщині запустили “Автобус щеплень”

Мобільні бригади вакцинації, в яких можна безплатно щепитися проти інфекційних хвороб, працюватимуть у Львові та кількох районах області. Серед основних локацій – модульні містечка і осередки для біженців. Головна мета – зробити процес імунізації доступнішим для внутрішньо-переміщених осіб. Так Львівщина приєдналася до всесвітнього тижня імунізації, зазначив очільник Департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис. 

“Всі вакцини є в достатній кількості. Враховуючи велику кількість внутрішньо-переміщених осіб, хочемо наголосити, що можна безплатно вакцинуватися навіть якщо у вас немає декларації із сімейним лікарем. Державні медичні заклади чи приватні, в яких є підписана угода з МОЗ України, надають усі гарантовані державою вакцини”, – зазначила Наталя Іванченко, генеральний директор ДУ “Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ”.

На сьогодні медичні заклади області забезпечені безплатними вакцинами від 10 інфекційних хвороб і від коронавірусу. Медики нагадують, окрім вакцинації дітей, також і дорослим варто подбати про поновлення щеплень. Зокрема від правця і дифтерії, які  роблять раз у 10 років. За статистикою Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, на Львівщині лише 9% дорослих мешканців отримали свою дозу поновлюваних вакцин від дифтерії і правця, хоча це можна зробити безкоштовно.

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini