27 Квітня, 2022, 14:34

На Львівщині суттєво перевиконали обласний та місцеві бюджети — начальник ОВА Козицький

На 28% більше податків, ніж за аналогічний період минулого року, надійшло до місцевих бюджетів Львівщини станом на кінець квітня. Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. За його словами, аналогічна ситуація і з обласним кошторисом.

«До місцевих бюджетів скерували 7 млрд і 225 млн грн податків і зборів, що на 1 млрд 591 млн грн, або на 28%, — більше, ніж за відповідний період минулого року. До обласного бюджету надійшло 1 млрд 172 млн грн, що на 280 млн, або на 31% більше, ніж минулоріч»,  — заявив Максим Козицький.

Крім того, триває релокація підприємств з усієї України до Львівської області. За інформацією начальника ОВА, отримали вже понад 700 таких заявок від бізнесу, більше 100 підприємств в процесі переїзду, а півсотні почали працювати та створили близько тисячі нових робочих місць. 
«В нас є обласна програма, з якої ми будемо дофінансовувати підприємства, які готові релокуватися. 100 тисяч грн даватимемо на переїзд, 100 тисяч гривень — за відновлення або створення 20 робочих місць, 500 тисяч гривень  — на відновлення матеріального забезпечення», — розповів начальник ОВА.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini