Степан Куйбіда, директор департаменту економічної політики Львівської ОВА, Медіацентр Україна
Степан Куйбіда, директор департаменту економічної політики Львівської ОВА, Медіацентр Україна
23 Вересня, 2022, 14:06

На Львівщині релоковані підприємства створили більше 5 тисяч робочих місць —  директор департаменту економічної політики Львівської ОВА

На Львівщину релокувались 207 підприємств, з них 144 уже працюють і утворили понад 5 тисяч робочих місць. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

«Звичайно, що цифра у порівнянні не є великою на перший погляд, але ми сьогодні боремося за кожне робоче місце», — зазначив  Степан Куйбіда.

Окрім цього, Куйбіда розповів, що по окремих показниках на ринку праці Львівщина дотягується до довоєнного періоду. 

«Станом на сьогодні, мав буквально зранку консультації з податковою службою, ми бачимо, що цифра 36 000 суб’єктів господарювання, а це та цифра, якою ми закінчили, скажімо так, мирний етап нашого життя вона повернулася знову в економіку Львівщини», — пояснив Степан Куйбіда.

Щодо  кількості найманих працівників, то ця цифра ще не дотягує до показників мирного часу, втім активно наближається і зараз зупинилась на позначці  492 000.
«Тобто, це є люди, які працюють на повну зайнятість, мають трудову книжку на підприємстві…Звичайно, що показники, коли це було 520 000 – 540 000 ще залишаються для нас недосяжними, але тим не менше, тренд іде позитивний», — додав Куйбіда.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini