Начальник Служби у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації Володимир Лис у Медіацентрі Україна, 26 липня
26 Липня, 2022, 13:47

На Львівщині перебувають 633 внутрішньо переміщені дитини без батьків. Із них 344 — сироти — Служба у справах дітей ЛОВА

633 внутрішньо переміщені дитини без батьків нині перебувають на Львівщині. Це, зокрема, ті діти, які переїхали у складі організованих груп (вихованці інтернатів, притулків чи центрів соціально-психологічної реабілітації). Із них 344 — це діти-сироти. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів начальник Служби у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації Володимир Лис. 

«Ми маємо сьогодні дітей з Луганської, Донецької, Херсонської, Харківської, Одеської, Миколаївської, Запорізької, Сумської, Дніпропетровської областей. Київські уже поїхали від нас…У нас зараз на території області також перебувають 10 дитячих будинків сімейного типу, де виховуються майже 100 дітей, які приїхали до нас з інших територій і 8 прийомних сімей»,  — зазначив Володимир Лис.

За його словами, Служба у справах дітей Львівської ОВА, разом із партнерами, нині готують місця перебування для ще декількох дитячих будинків сімейного типу, які раніше були евакуйовані за кордон.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini