Андрій Годик, перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна
Андрій Годик, перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна
28 Жовтня, 2022, 11:09

На Львівщині можуть розгорнути понад 400 пунктів обігріву, здатні прийняти 70 тисяч людей —  Львівська обласна військова адміністрація

Понад 400 стаціонарних пунктів обігріву можуть відкрити на Львівщині, у разі проблем з опаленням у регіоні. За попередніми підрахунками, у них зможуть розмістити близько 70 тисяч людей. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик. 

«Відповідно до пропозицій поданих органами місцевого самоврядування, під вказані потреби будуть залучати об’єкти, як правило, соціальної інфраструктури, які вже частково обладнані та придатні для розміщення осіб, які будуть потребувати допомоги. Стаціонарний пункт обігріву повинен виконувати одночасно декілька функцій, зокрема, це укриття, обігрів населення, доступ до інтернету і, при необхідності, одержання першої медичної допомоги», — зазначив Андрій Годик.

Також в області можуть розгорнути близько 50 мобільних пунктів обігріву.

«Якщо буде необхідна допомога населенню, ми розгорнемо додаткові пункти обігріву. Будуть розгортатися намети, в яких буде резервне джерело живлення, буде чай і можливість зарядити телефон. Чому ці пункти називаються мобільними, бо можемо впродовж певного часу їх передислокувати туди, де це найбільш необхідно», — розповів начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін.

Коли саме запрацюють пункти обігріву в області, наразі не повідомляють. Пояснюють, запускатимуть їх відповідно до ситуації із опаленням та потреб мешканців Львівщини. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini