Василь Барилюк – директор Львівського обласного центру зайнятості
Василь Барилюк – директор Львівського обласного центру зайнятості, Медіацентр Україна
23 Вересня, 2022, 14:17

На Львівщині 2 безробітних претендують на 1 робоче місце. І це найкращий показник в Україні – директор Обласного центру зайнятості Барилюк

Двоє безробітних на 1 робоче місце, таким є співвідношення кількості непрацевлаштованих до кількості вакансій на Львівщині. І це найкращий показник в Україні. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. За його словами, ринок праці на Львівщині, який пережив найважчі часи у березні та квітні цього року, вже з червня стабілізувався. А кількість вакансій почала зростати. 

«Якщо говорити про вакансії, то зараз маємо дві третини від показників 2021 року. Ситуація поліпшується, бо у червні була половина від минулорічних показників», – розповів Василь Барилюк.

Також, за його інформацією, порівняно з минулим роком на Львівщині вдвічі зменшилася кількість непрацевлаштованих: із 16 до 8 тисяч. І як наслідок,  знизився обсяг виплат по безробіттю. 

«Тиск на  на кошторис державного центру зайнятості суттєво зменшився. Нині ми виплатили, порівняно з минулим роком, менше на 250 млн гривень. Це суттєва цифра», – пояснив  директор Львівського обласного центру зайнятості.

Середня заробітну плата за вакансіями, які пропонує центр зайнятості, цьогоріч наближається до 10 тисяч гривень, на тисячу більше ніж у 2021.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini