19 Липня, 2022, 13:33

На Херсонщині росіяни обшукують та залякують місцеве населення – Херсонська ОВА

ЗСУ активно працюють по складах окупантів та живій силі окупанта. Лазурне, Нова Каховка, Берислав, Чорнобаївка – далеко не повний перелік уражених місць розташування окупанта. Та попри це, окупанти продовжують політику терору на захоплених територіях. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Дмитро Бутрій, в.о начальника Херсонської обласної військової адміністрації. 

«Гуманітарна ситуація лишається критичною. Повністю відсутні «зелені коридорі»,  значний брак продуктів харчування та медикаментів. росіяни продовжують політику знущання над місцевими мешканцями. В Херсоні зупиняють чоловіків, змушують роздягатися, обшукують. Вламуються у гаражі та приватну власність людей», – наголосив він. 

Дмитро Бутрій зазначив, що найбільше від дій окупантів страждають освітяни, яких примушують працювати за російськими правилами. Звісно, є зрадники, але переважна більшість педагогів відмовляються від співпраці. 

«Наразі нам відомо, що 63 людини – представника органів місцевого самоврядування знаходяться в полоні окупантів. Також росіяни викрадають і вивозять в невідомому напрямку активістів», – сказав він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini