Геннадій Лагута,ь Медіацентр Україна - Укрінформ, 20 червня
20 Червня, 2022, 15:27

На Херсонщині окупанти посилили терор працівників соціальної сфери – голова Херсонської ОДА

В той час, коли ЗСУ має тактичні переваги на фронті, окупанти посилюють тиск на працівників соціальної сфери.

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Геннадій Лагута, голова Херсонської ОДА.

«Всі ви знаєте, що останні два тижні ЗСУ мають тактичні успіхи на рубежах Миколаївської та Херсонської області. Впевнений, з часом вони переростуть у стратегічні успіхи. Більше коментувати не будемо, а дамо нашій армії роботи свою роботу. Вони знають як її робити. Ми чекаємо на деокупацію», – сказав він.

Ситуація в області критична – окупант не дав жодного гуманітарного коридору з початку війни. А це вже чотири місяці. Тому, в регіоні є проблеми у кожній галузі.

Геннадій Лагута також наголосив, що росіяни почали запроваджувати терор проти працівників соціальної сфери – лікарів, вчителів та інших.

«До людей приходять на роботу, додому, проводять обшуки, змушують співпрацювати з окупаційною владою. Тиск на цих громадян дуже тяжкий. Ми всі чекаємо звільнення», – наголосив він.

Голова Херсонської ОДА розповів, що на Херсонщині продовжують роботу партизанські загони. Так, нещодавно, у Херсоні підірвали колаборанта Євгена Соболєва.

«Всі знають про підрив автомобіля, де знаходився Євген Соболєв – начальник однієї з виправних колоній, який перейшов на бік окупанта і активно підтримує російські війська всіма своїми ресурсами. Підрив був. Однак, люди, які буди в автомобілі – живі. Євген Соболєв отримав поранення двох ніг, але ампутації не було. Він у лікарні»,  -сказав голова ОДА.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini