Олександр Мотузяник, Медіацентр Україна - Укрінформ, 5 липня
5 Липня, 2022, 15:25

На Харківському напрямку ЗСУ змусили окупанта відійти – Міноборони

На Харківському напрямку ворожі підрозділи західного військового округу, берегових військ балтійського флоту та мобілізаційного резерву 1 та 2 армійських корпусів основні зусилля зосередили на утриманні раніше захоплених позицій. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Олександр Мотузяник, речник Міноборони. 

«В напрямку населених пунктів Козача Лопань і Соснівка, українські війська відбили штурмові дії противника та змусили його відійти», – сказав він.  

Аби порушити логістичне забезпечення підрозділів Сил оборони в районі села Циркуни, російські окупанти здійснили дистанційне мінування місцевості та завдали авіаційного удару з гелікоптерів Ка-52 у районі Петрівки.

Складніша ситуація на Слов’янському напрямку, де Збройні Сили України перешкоджають спробам противника створити умови для наступу на Слов’янськ.  «Противник вів штурмові дії у напрямку села Довгеньке і  Мазанівка, наразі  бойові дії тривають. Також ворог завдав авіаційного удару із використанням пари Ка-52 у районах Дібрівного і Богородичного. В напрямку села Долина українські воїни успішно відбили штурм противника», – зазначив Олександр Мотузяник.

 Загалом окупант веде артилерійські обстріли в бік позицій наших військ вздовж всієї лінії фронту.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini