Олексій Громов, заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ, Медіацентр Україна - Укрінформ, 4 серпня
4 Серпня, 2022, 18:17

На Харківському напрямку ЗСУ просунулись в глиб оборони противника та закріпитися там

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Олексій Громов, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ

«На Харківському напрямку противник активних бойових дій не веде, намагається втримати захоплені території, а також завдає ракетних ударів. Сили оборони України просунулись в глибину оборони противника та закріпитися на вивільнених територіях», – сказав він. 

На Чернігівському, Конотопському та Сумському напрямках противник продовжує здійснювати обстріли, застосовуючи різні типи артилерії. Але інтенсивність таких обстрілів зменшилась з 50 до 39. За тиждень було зафіксовано один ракетний обстріл. 

Бригадний генерал зазначив, що ймовірність наступу з території білорусі залишається низькою. Однак, зберігається загроза ракетних обстрілів. Також, з метою відволікти увагу ЗСУ, в прикордонних з Україною областях, розгорнуто угруповання військ прикриття держкордону росії: «До складу цих військ входять строковики або офіцери, які відмовились воювати в Україні». 

Олексій Громов повідомив, що в російському населеному пункті Валуйки організовано «волонтерський штаб»

«На тимчасово окуповану територію України з цього штабу доставляють передачі для російських окупантів, а з території нашої держави цивільними автомобілями вивозять награбоване майно українців», – сказав він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini