12 Травня, 2022, 14:59

На Харківському напрямку окупанти намагаються не допустити просування ЗСУ до державного кордону – Міноборони

Агресор продовжує активні бойові дії у Східній операційній зоні, здійснює вогневий вплив вздовж усієї лінії зіткнення та намагається бити у глибину оборони наших військ. Найбільша активність окупантів спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках.

Про це сьогодні, 12 травня, заявив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«На Харківському напрямку підрозділи російської армії перегруповуються та намагаються запобігти подальшому просуванню наших військ у напрямку державного кордону України. З цією метою окупанти не припиняють вогневий вплив артилерією на підрозділи наших військ, аби завдати втрат у живій силі, озброєнні та військовій техніці», – сказав він.

Олександр Мотузяник додав, що продовжує зберігатися загроза завдання ворогом ракетних ударів КРМБ з акваторії Чорного моря по військовим та цивільним об’єктам на території України.

У Чорноморській операційній зоні окупанти проводять заходи з нарощування військової присутності на о. Зміїний, а на захоплених територіях України проводять тактику терору проти цивільного населення.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini