31 Січня, 2023, 20:41

На Харківщині зруйновано понад 18 тисяч об’єктів, з них 4 тисячі житлових багатоповерхівок та більше 4 тисяч приватних домогосподарств — ОВА

Наразі руйнування у Харківській області є одними з наймасштабніших в Україні. Про те, як планується відновлення, під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«(Зруйновано) більше 18 тисяч об’єктів, з них більше 8 тисяч — саме житловий фонд. 4 тисячі — це багатоповерхівки і десь 4 тисячі з лишком — це приватні домогосподарства. Перед новим роком ми сконцентрували свою увагу на відновленні критичної інфраструктури, щоби забезпечити відновлення електро-, водо- і теплопостачання у зимовий період. Поряд із цим було реалізовано декілька проєктів із відновлення житла — це багатоповерхівки у місті Ізюм, наприклад, для того, щоби люди повернулися і користувалися своїм житлом. Частину цих проєктів було реалізовано завдяки міжнародним донорам, гуманітарним місіям. Наразі реалізовується ряд проєктів через президентську програму United24. І в нас вже до відновлення заплановано по області біля 105 шкіл — це при тому, що по державі це буде приблизно 150 шкіл. На цей рік ми плануємо акцентувати увагу на відновлення житлового фонду», — повідомив Синєгубов.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini