12 Серпня, 2022, 13:58

На Донеччині триває евакуація населення, росія не покидає планів захопити регіон, постійно обстрілюючи область – Павло Кириленко

Минулої доби обстріли на Донеччині були по всій лінії фронту. Найгарячіші  – Бахмутський та Авдіївський напрямки. Також ворог намагався просунутись на Краматорському напрямку, однак, успіху ніде не мав. Крім того, росія завдала ракетних  та артилерійських ударів по ряду міст області. 

За словами Кириленка, окупанти не припиняють застосовувати тактику «випаленої землі» – знищує цивільну інфраструктуру, інші забудови, руйнація відбувається абсолютно всього.

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Павло Кириленко, начальник Донецької обласної військової адміністрації. 

Також очільник області наголошує, що в регіоні залишається близько 350 тисяч громадян та зараз ведеться операція по обов’язковій евакуації. 

«З моменту про оголошення обов’язкової евакуації, з області виїхало понад 4 тисячі українців. Яким вже надають допомогу та підтримку в інших областях України», – розповів він. 

Павло Кириленко сказав, що об’єкти критичної інфраструктури на території області продовжують працювати. 

«Наразі у області лишаються лікарні, які надають допомогу як пораненим військовим, так і місцевому населенню. Також кількість аптек дозволяє обслуговувати ту кількість населення, яка залишається в області», – розповів він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini