3 Квітня, 2022, 12:17

На Чорнобильську АЕС зайшли Збройні сили України, невдовзі вони розпочнуть розмінування території – Голова Держагентства з управління зоною відчуження

Російські окупанти покинули Зону відчуження, нині на територію Чорнобильської атомної електростанції зайшли Збройні сили України. Про це на брифінгу в Медіацентрі «Україна» повідомив Євген Крамаренко, Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження.

«Пів години тому (об 11:00 – ред.) набрав директор Чорнобильської АЕС та повідомив, що на майданчик Чорнобильської АЕС зайшли Збройні сили України. Зараз вони роблять свої блок-пости, розставляють сили та збираються приступати до розмінування,» – розповів Крамаренко.

Після відходу російських військ з території атомної станції, вздовж доріг залишилися сотні порожніх ящиків від мін. Зараз над розмінуванням працюватиме ЗСУ.

Поки кількість мін чи обсяг території, яку треба розмінувати невідома. Втім, каже Крамаренко, в зоні відчуження уже були факти підриву на мінах. Так, на ворожій міні підірвався співробітник ЧАЕС. Також були факти підриву тварин, що проживають у зоні відчуження.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm