Василь Фурман, заступник голови Ради НБУ
Василь Фурман, заступник голови Ради НБУ, Медіацентр Україна
5 Вересня, 2022, 13:29

На 224 млрд гривень зросли депозитні внески українців від початку повномасштабного вторгнення росії — заступник голови Ради НБУ

Депозитні внески українців за 6 місяців повномасштабної війни зросли на 224 млрд гривень в еквіваленті. Йдеться про депозити в різних валютах. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів заступник голови Ради НБУ Василь Фурман.

«Гривневі внески фізичних осіб зросли на майже 27%. Внески юридичних осіб зменшилися на 2,5%», — розповів  заступник голови Ради НБУ

Також, за інформацією Василя Фурмана, від 24 лютого цього року кредити у роздрібному сегменті зменшилися на 10%, або ж на 21 млрд гривень, а в корпоративному бізнесі навпаки зросли на 6,3% або на 31 млрд гривень.
«Кредитування розвивається завдяки державним програмам. Зокрема, програмі «Доступні кредити 5-7-9». За період війни укладено близько 12 тисяч кредитних угод на загальну суму близько 48 млрд гривень. Банки будуть і надалі в цей непростий час брати участь в цих програмах», — заявив Василь Фурман.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini