27 Березня, 2022, 14:34

Музика є величезною зброєю — фронтмен львівського рок-гурту «Бетон»

Панк-рок — це музика, яка не згідна із несправедливістю та музика спротиву, а спротив нині став основною позицією України по відношенні до війни. Про це заявив фронтмен львівського рок-гурту «Бетон» Андрій Жолоб під час брифінгу  у Медіацентрі «Україна». 

«Музика — це величезна зброя. Музика — це неймовірна зброя. Музика — це та зброя, яка не б’є точково, так як різні тактичні ракети. Музика має здатність бити по цілій планеті» — пояснив  Жолоб.

Музичний гурт «Бетон» прогримів на весь світ завдяки каверу на пісню «London Calling» легендарної групи «The Clash». Кавер з переробленими словами,  має назву «Kyiv Calling».  Він уже встиг завіруситись у мережі і потрапити у сюжети світових ЗМІ.  За словами фронтмена  українського гурту «Бетон» Андрія Жолоба  —  перероблена пісня є зверненням до світу татів, за спинами яких, в умовах війни, залишаються сім’ї.  

«Тати звертаються…Дорослі люди, дорослі бородаті чоловіки звертаються до світу. Ми розуміємо, що ми самі стоїмо, але нам потрібна ваша допомога. Нам потрібні всі ваші можливі технічні засоби для того, щоби подолати ворога» — підсумував Жолоб.

Прослухати  акустичну версію кавера «Kyiv Calling» можна тут: 

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm