11 Січня, 2024, 15:17

«Музична ДНК нації» – відбулося жеребкування та презентація пісень учасників Національного відбору на Євробачення 2024 

Фіналісти Національного відбору Євробачення у ході жеребкування в Медіацентрі Україна – Укрінформ визначили порядок своїх виступів.

Так, у фіналі Нацвідбору артисти виступатимуть у наступній послідовності:

1. YAKTAK – «Lalala»

2. INGRET – «Keeper»

3. NAZVA – «Slavic English»

4. ANKA – «Палала»

5. Drevo – «Endless chain»

6. alyona alyona & Jerry Heil – «Teresa & Maria»

7. MÉLOVIN – «DREAMER»

8. SKYLERR – «Time is running out»

9. Ziferblat – «Place I Call Home»

10. YAGODY – «Tsunamia»

11. NAHABA – «GLASSS»

Також у ході заходу відбулася презентація пісень артистів, які візьмуть участь у фіналі Нацвідбору, що відбудеться 3 лютого. Повні пісні фіналістів впродовж дня з’являться на ютуб-каналі Євробачення Україна в плейлисті «Пісні фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2024».

Варто зазначити, що цьогоріч і в наступні роки Національний відбір на пісенний конкурс Євробачення проходитиме з меседжем «Музична ДНК нації». На цьому, зокрема наголосила Оксана Скибінська, голова української делегації на «Євробаченні», представниця Суспільного мовлення.

«Той меседж, з яким ми проводимо цьогорічний Національний відбір, і той меседж, який буде на кілька наступних років, про те, що «Євробачення», Національний відбір є музичною ДНК нашої нації. Він буде ниткою, яка вже зараз пронизує Національний відбір і буде пронизувати фінал. Адже кожен із цих артистів і тих, які подавалися на національний відбір, – це одна з граней музичного ДНК нашої нації, те ДНК, за яке ми боремося, те ДНК, за яке бореться кожен українець», – пояснила Оксана Скибінська.

Вона додала, що навіть в умовах війни в Україні організатори намагаються продовжувати ту традицію, яку започаткували ще раніше,  – щоб максимум рішень Національного відбору приймали українці. Так, громадяни вже долучилися до голосування в Дії й обрали одинадцятого фіналіста Нацвідбору.

За її словами, співпраця з Дією продовжується і вже наступного тижня українці матимуть змогу обрати склад журі, яке визначить 50% результату у фіналі Нацвідбору. Інших 50% результату визначать також глядачі, шляхом голосування.

Варто зазначити, що за телеверсію Нацвідбору відповідатиме цьогоріч медіапродюсер Володимир Завадюк зі своєю командою. 

Він зазначив, що важливо, аби слоган Нацвідбору «Музична ДНК нації» був у кожному фрагменті відбору. Так, за його словами, планується поєднання українських традицій та сучасності. Крім того, додав Володимир Зававдюк, у фіналі Нацвідбору буде троє ведучих, деяких із них глядачі побачать на сцені вперше.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini