Вєра Юрова, віцепрезидентка Європейської комісії з питань цінностей та прозорості
Вєра Юрова, віцепрезидентка Європейської комісії з питань цінностей та прозорості, Медіацентр Україна
26 Вересня, 2022, 14:53

Моє послання українському народові: ЄС з вами, а ваше місце — з нами — віцепрезидентка Єврокомісії з питань цінностей Вєра Юрова

Європейський Союз загалом та всіх країни-члени ЄС готові продовжувати підтримку України. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявила віцепрезидентка Європейської комісії з питань цінностей та прозорості Вєра Юрова.

«Моє послання українському народові таке: Європейський Союз з вами, а ваше місце — з нами. І я сподіваюся, що саме це послання залишиться з нами на багато років. Бо я особисто дуже підтримую членство України в ЄС», — заявила віцепрезидентка Європейської комісії з питань цінностей та прозорості.

Перебуваючи з візитом у Львові, Вєра Юрова, зокрема, зустрілася зі студентами Українського Католицького Університету та відвідала Національний реабілітаційний центр для жертв російської агресії «Незламні». Там поспілкувалася з пацієнтами, серед них, з дитиною, яка втратила маму через дії росії. 

«Усім варто побачити цю жахливу людську трагедію. Розумієш, що путінська росія не цінує людські життя, їй потрібні уроки гуманізму. На жаль, ці уроки гуманізму неможливо донести без зброї», — наголосила Вєра Юрова.

За слова міського голови Львова Андрія Садового, під час візиту  віцепрезидентки Єврокомісії обговорювали також перспективи Львова стати Європейською молодіжною столицею 2025 року. Говорили також про проведення в Брюсселі українського концерту. Усе для того, щоб світ довідався більше про Україну та її боротьбу. 
«Сьогодні вирішується майбутнє Європи, майбутнє світу. Чи ми будемо демократією, чи нас розчавить тоталітаризм. І сьогодні Україна, наші Незламні, воюють за всіх, за кожного громадянина вільного світу», — заявив Андрій Садовий.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini