31 Серпня, 2023, 14:15

«Молодвіж. Нелегко, але мрій!»: 2 вересня у Львові відбудеться щорічний всеукраїнський молодіжний захід

Серед пріоритетних тем: особистісний розвиток, самореалізація, розбудова інклюзивного та безбар’єрного суспільства і допомога військовим та волонтерам. Спікери форуму ділитимуться своїм досвідом перетворювати мрії в цілі та досягати мети. Серед ключових спікерів події: Сергій Притула, Михайло Винницький, Олександра Гонтар, Макс Щербина, Наріман Алієв та інші. Вперше серед спікерів будуть гості з-за кордону, тому цьогорічна зустріч буде двомовною.

“Ми хочемо сказати, що, попри все, зараз можна особистісно рости і будувати свої мрії. “Нелегко, але проживай” – в цьому блоці будуть різні активності для ментального відпочинку, концерт і стендап. Блок “Нелегко, але прагни” – це роздуми про відновлення країни мрії. І ментальний блок “Нелегко, але запалюй”, в якому ми будемо говорити, як зараз не тратити своє ментальне здоров’я. Щоб ми могли запалювати своїм натхненням інших людей”, – зазначив під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів Роман Цудний, головний координатор заходу “Молодвіж”.

Захід буде безкоштовним. На сьогодні вже зареєструвалися майже 3,5 тисячі учасників, однак реєстрація ще триває. У рамках безпеки місце проведення “Молодвіжу” поки не розголошується. Всю необхідну інформацію учасники отримують після реєстрації на сторінці організаторів через телеграм-бот.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini