Роман Цудний, Мар’ян Пусак
Роман Цудний, CEO заходу “Молодвіж”, Мар’ян Пусак, програмний директор заходу, Медіацентр Україна
9 Вересня, 2022, 12:36

«Молодвіж 4.5.0.»: 10 вересня у Львові відбудеться щорічний всеукраїнський молодіжний захід

П’ятий ювілейний всеукраїнський молодіжний захід «Молодвіж» відбудеться у Львові 10 вересня. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Мар’ян Пусак, співорганізатор та програмний директор заходу. За його словами, цього року на назву та концепцію заходу найбільший вплив спричинила повномасштабна війна в Україні. 

«Концепція цього заходу цьогоріч — це «Молодвіж 4.5.0». 

4.5.0. — всі знають прекрасно, що саме ці три цифри — це є кодові слова наших військових, що означають «все спокійно». Ці слова також потрібно переводити і в цивільні речі, оскільки молодій людині зараз потрібна креативність, холодний розум, аналітика», —  розповів Мар’ян Пусак. 

Протягом двох минулих років «Молодвіж» проводили у форматі «24 години поспіль». Цього разу захід триватиме 12 годин — із 9 ранку до 21 години вечора. Загалом, програма заходу складатиметься з трьох блоків, так званих «баз». 

«Першочергово в базі «Спокій» ми будемо говорити про ментальне здоров’я та про психологію. Є база «Залп», в котрій ми будемо говорити про українську ідентичність. На цій базі ми будемо говорити про те як ми були русифіковані, що не потрібно робити, щоб це не повторилось. Також у нас буде база «Нація». Будемо говорити про те, як Україна має позиціонувати себе за кордоном, що ми маємо робити, щоб про нас говорили за кордоном… Ми хочемо, щоби молодь розвивалась, щоб молодь мережувалась між собою, це є головне завдання «Молодвіжу». Тобто об’єднання молоді, спілкування, розвиток різних проектів та ініціатив», — пояснив програмний директор заходу. 

Серед спікерів «Молодвіж 4.5.0.» будуть Меланія Подоляк, Макс Щербина, Ярослав Грицак, Віталій Портников, Тарас Чмут, Юліан Чаплінський, Остап Українець, Іван Семесюк та багато інших.
«Минулі роки ми позиціонуватися як всеукраїнський захід. Цьогоріч у нас будуть не лише з України молоді люди, а й з Європи, а саме приїжджає делегація з Любліну, Польща. Сподіваюсь, на наступний рік ми будемо вже організовувати всеєвропейський захід «Молодвіж», — додав CEO заходу Роман Цудний.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini