Дмитро Соломчук, народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики, Медіацентр Україна
13 Вересня, 2022, 14:25

Молочна галузь України в умовах війни може задовольнити потреби внутрішнього ринку та успішно працює на експорт —  нардеп Соломчук, член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики

Молочна галузь України, попри війну та збитки, яких зазнають фермери, досі задовольняє потреби внутрішнього ринку та постачає продукцію на експорт. Зокрема, до Польщі, Німеччини, Нідерландів та інших європейських країн. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив Дмитро Соломчук, народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики.

Водночас, держава продовжує підтримувати виробників продукції тваринництва. Зокрема, малі фермерські господарства, площею до 120 гектарів можуть подати заявки через державний агрореєстр і отримати 3100 грн допомоги на один гектар. Фермери, які мають поголів’я до 100 корів — отримують по 5300 грн на одну голову корови на відгодівлю. 

«Всі аграрії, в яких було знищене господарство, були під окупацією — потрібно робити експертизи знищеної чи викраденої техніки, приміщень, подавати втрати, реєструвати їх. Наступить день, коли будемо отримувати репарації і частина виплат піде на відновлення сільського господарства, бо це — найважливіша галузь вкраїні», — додав Дмитро Соломчук. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini