Роман Горбач, начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Роман Горбач, начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, Медіацентр Україна-Укрінформ
19 Грудня, 2022, 15:56

Мобілізація в Україні триває планово з початку повномасштабної війни: хвилі після Нового року не буде – ЗСУ

Жодних хвиль мобілізації в Україні не було і наразі не планується. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України Роман Горбач.

«Цього року у нас іде мобілізація. Вона оголошена Президентом України. І навіть з самого початку ніяких хвиль мобілізації не було. На першому етапі більше людей було призвано, потім темпи постійно знижувалися і зараз вони на набагато нижчому рівні, ніж на початку. Цифри щодо громадян, яких ми призиваємо за мобілізацією, залежать від обстановки на фронті. Усі показники по кількості особового складу є плановими, вони прораховуються Генеральним штабом і планово здійснюється мобілізація територіальними центрами комплектування», – пояснив Горбач.

Начальник управління персоналу зазначив, що нової хвилі мобілізації не буде й після Нового року.

«Не можна говорити, що після Нового року буде чергова хвиля. У нас не буде хвиль мобілізації. Вона проходить постійно, щоденно, планово. Як до Нового року призиваємо громадян на військову службу, так будемо призивати і після», – додав Горбач.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini