Аліна Фролова, заступник міністра оборони України (2019-2020), заступник голови правління Центру оборонних стратегій, Медіацентр Україна-Укрінформ
Аліна Фролова, заступник міністра оборони України (2019-2020), заступник голови правління Центру оборонних стратегій, Медіацентр Україна-Укрінформ
26 Вересня, 2022, 15:41

Мобілізація і ядерні погрози – це спроба росії виторгувати для себе вигідні позиції у переговорах – Аліна Фролова

Аліна Фролова – заступник міністра оборони України (2019-2020), заступник голови правління Центру оборонних стратегій заявила, що росія мобілізує велику кількість людей, сподіватися на те, що вони зовсім небоєздатні неможна, до цього виклику необхідно бути готовим. 

Про це вона сказала в Медіацентрі Україна – Укрінформ. 

«Коли ми говоримо про мобілізацію в росії, то мова йде не про 300 тисяч. Вони будуть набирати стільки, скільки їм потрібно і в тому періоді, в якому це потрібно. Так, це може бути мільйон і більше. Це не буде одночасно і дуже швидко.  Ми маємо бути готові. З одного боку – це некваліфіковані військові, вони не будуть так само ефективні, як професійна армія, вони ускладнять логістичні процеси, а ми вже бачимо, що логістика росії не справляється», – сказала вона.  

За словами експертки, мобілізація в росії проводиться якраз під «референдуми». 

«Спочатку вони інтегрують у росію нові регіони, потім задекларують можливість використання ядерної зброї, а потім цими силами намагатимуться утримати лінію фронту. А вже після 30 вересня спробують на вигідних позиціях для себе вступити в переговори. Але це мрія путіна і росіян. Мобілізація і ядерні погрози – це спроба виторгувати якийсь перепочинок», – сказала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini