Благодійний проект МКІП та Vodafone Україна «Збережіть українську культуру», Медіацентр Україна-Укрінформ, 22 серпня
22 Серпня, 2022, 12:08

МКІП та Vodafone Україна запустили благодійний проект «Збережіть українську культуру»

З 24 лютого росія серйозно пошкодила 469 об’єктів культурної спадщини України та тисячі творів мистецтва. МКІП, спільно з компанією Vodafone Україна, запускають благодійний проєкт з відновлення та збереження культурної спадщини України «Збережіть українську культуру».

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Анастасія Бондар, заступниця Міністра культури та інформаційної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. 

«На запущеному порталі можна ознайомитись з об’єктами, що було пошкоджено або зруйновано внаслідок російської агресії. Але зараз страждають не лише зруйновані об’єкти, але й ті, які були зачинені на час війни. Ми були змушені призупинити велику кількість реставрації культурної спадщини. Разом з компанією Vodafone ми пропонуємо всім небайдужим долучитися до збереження та відновлення української та світової культурної спадщини», – сказала вона. 

Наразі на порталі завантажено 15 об’єктів, список буде постійно розширюватися та змінюватиметься сума, яка необхідна для відновлення. Лише зараз необхідно понад 470 мільйонів гривень для відбудови та відновлення зруйнованих об’єктів культурної спадщини. 

Ольга Дейнега, директорка з корпоративного управління і контролю Vodafone Україна додала, що вся країна працює на багатьох фронтах. 

«Для нашої компанії важливими лишаються проекти цифрової інфраструктури. Саме тому ми долучилися до ініціативи МКІП, бо це торкає серце кожного українця», – сказала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini