6 Жовтня, 2022, 12:16

Міжнародний кримінальний суд над росією має карати не лише керівників, але й виконавців злочинів в Україні – Федір Веніславський 

Про це Федір Веніславський – представник Президента України у Верховній Раді України заявив в Медіацентрі Україна – Укрінформ. 

«Верховна Рада звертається до міжнародних організацій з проханням консолідувати зусилля у створенні Спеціального міжнародного кримінального суду на зразок Нюрбергського процесу – ad hoc та передбачити можливість притягнення до відповідальності не лише військово-політичне керівництво росії, але й виконавців», – сказав він. 

За словами Федора Веніславського, попри вистави з «референдумами» та «визнанням» території частиною росії, українська територія лишається цілісною та недоторканною у межах своїх визнаних кордонів. Україна буде вживати військових, дипломатичних та інших заходів для звільнення своєї території від окупанта. Жодних наслідків для України, дії і рішення уряду росії  – не несуть. 

«Днями Верховна Рада прийме свою постанову, в якій ми звернемось до парламентів та Урядів іноземних країн з вимогою визнати нікчемними та злочинними дії російської федерації щодо анексії частини України, щодо посилення санкційного тиску через ці грубі порушення норм міжнародного права», – додав представник Президента.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini