17 Травня, 2022, 15:56

Місцевих жителів знаходили зі слідами катувань та похованими у дворах: на Сумщині зафіксували всі злочини окупантів — Дмитро Живицький

На території Сумщини слідчі зафіксували всі злочини росіян. Про це заявив під час брифінгу у Медіацентрі Україна керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

«Багато тіл було знайдено зі слідами катувань, зав’язаними руками, з простреленими кінцівками. Застрелені пострілами в голову зі спини, ззаду. Державне бюро розслідувань працює по Тростянецькій громаді, відбувається ексгумація тіл людей, які були поховані просто у дворах, на городах, бо (окупанти – ред.) не давали можливості виходити на вулицю і ховати не тільки загиблих, але й людей, які просто помирали вдома», — розповів Живицький.

Керівник Сумської обласної військової адміністрації також зазначив, що розмінування області — продовжується. За день фахівці можуть знаходити до кількасот вибухонебезпечних предметів. Це — різного роду міни,  гранати та снаряди, які залишили по собі окупанти. 
«Замінували все: і посадки, і цвинтарі, і житлові будинки, і автомобілі людей в дворах, які вони позалишали, коли евакуйовувались»,— зазначив Дмитро Живицький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini