30 Січня, 2023, 15:53

Міст на Мелітопольщині, про підрив якого йдеться у соцмережах, було зруйновано ще в травні: цим шляхом рашисти перекидали озброєння — мер

У соціальних мережах та ЗМІ поширюються повідомлення про те, що днями було зруйновано залізничний міст на Мелітопольщині, що був одним із ключових для військового забезпечення окупантів. Ці повідомлення прокоментував під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«У соціальних мережах і в цілому активно обговорюється питання щодо руйнування чергового залізничного мосту. Хочу зазначити, що цей міст було зруйновано ще в травні, після цього рашисти його намагалися відновити декілька разів. І знову він не може функціонувати, „втомився“ в черговий раз. Хочу підкреслити важливість цього шляху. Саме через залізницю рашисти намагалися перекидати своє тяжке озброєння та боєприпаси. І саме цей шлях з Мелітополя на Токмак, і потім в бік Бердянську, Маріуполя та Донбасу знову не зможе функціонувати для них. Я впевнений, що мости будуть продовжувати впадати, вибухати, тому що логістика рашистів — це те, що має руйнуватися в першу чергу», — зазначив Федоров.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini