Daryna Marchak, First Deputy Minister of Social Policy of Ukraine, Media Center Ukraine
Перша заступниця Міністра соціальної політики України Дарина Марчак, Медіацентр Україна
23 Серпня, 2022, 15:56

Мінсоцполітики доопрацьовує інструмент  для допомоги малозабезпеченим громадянам  — перша заступниця Міністра соціальної політики України

Мінсоцполітики доопрацьовує програму для допомоги малозабезпеченим громадянам. Там планують, щоби наступного року вона стала ефективною для кожної  родини, яка зіштовхнулась з відсутністю коштів для існування. Очікують що допомогу зможуть отримувати близько мільйона домогосподарств.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла перша заступниця Міністра соціальної політики України Дарина Марчак.  

«Зараз ми оновлюємо, доопрацьовуємо цей інструмент допомога малозабезпеченим громадянам для того, щоб, ну умовно, створити інструмент, коли родина, яка має доходи менше певного рівня, могла бути впевнена, що вона звернеться до держави і держава швидко зможе їй здійснювати доплати до цього рівня, який буде вищий, ніж законодавчо встановлений прожитковий мінімум і за яким ми очікуємо, що допомогу зможуть отримувати близько мільйона домогосподарств українських, родин, не рахуючи значну кількість пенсіонерів, які також, на наш погляд, можуть чи мають отримати доступ до цього інструменту»,  — зазначила Дарина Марчак.

Заступниця Міністра соціальної політики зауважила, що ця програма запрацює не раніше 2023 року за умови, що парламентарі підтримають її під час ухвалення закону про Держбюджет.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini