17 Травня, 2022, 15:31

Міноборони працює над тим, щоб убезпечити ресурси ЗСУ, лише за сьогодні очікується надходження 5-7 тисяч бронежилетів – Ганна Маляр

З 9 по 16 травня до ЗСУ за контактами Міноборони до ЗСУ поставлено понад 20 тисяч бронежилетів, понад 20 тисяч шоломів, понад 19 тисяч комплектів форменого одягу.

Про це заявила Ганна Маляр, заступниця міністра оборони України під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Сьогодні ми очікуємо ще надходження 5-7 тисяч бронежилетів. На жаль, російська армія намагається знищити наші запаси та логістичні об’єкти. Тому, ми вживаємо заходи, щоб убезпечити ресурси. Станом на зараз Міноборони вийшло на стабільне постачання засобів амуніції», – сказала вона.

Заступниця міністра оборони зазначила, що стосується грошових виплат, то вони здійснюються в поточному місяці за попередній. Міноборони перерахувало за квітень 51,5 мільярд гривень. До 20 травня ці кошти мають бути зараховані військовослужбовцям.

Водночас Ганна Маляр наголосила, що за останній місяць до медичних сил надійшло 6 броньованих автомобілів для транспортування поранених військовослужбовців:

«Вони розподілені до ДШБ та сухопутних військ. Наразі підготовку проходять до 200 бойових медиків, які будуть проходити службу на фронті».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini