Фото із сайту «ukrinform.ua»
30 Квітня, 2022, 17:23

Міноборони не виключає, що путін може оголосити загальну мобілізацію

У Міністерстві оборони України не виключають сценарію, коли президент рф володимир путін може оголосити загальну мобілізацію.

Про це речник Міноборони України Олександр Мотузяник поінформував під час брифінгу в Медіа Центрі «Україна» (Київ), відповідаючи на питання кореспондента агентства «Укрінформ».

“Чи буде рф оголошувати повну мобілізацію, – безумовно, це залежатиме від (результатів – ред.) тих бойових дій, які наразі тривають у Східній операційній зоні. Тобто, якщо ворогу не вдасться досягти своїх планів у найближчій перспективі, такий сценарій цілком можливий, ми його не виключаємо”, – сказав речник.

Мотузяник також поінформував, що наразі українським військовим відомо, що рф уже проводить на території окремих регіонів росії так звану приховану мобілізацію та активно вербує найманців для бойових дій на території України.

“Окрім того, така так звана мобілізація триває і на території тимчасово окупованих населених пунктів Донецької та Луганської областей — там людей просто виловлюють на вулицях, одягають у (певну — ред.) форму і відправляють на передову, це нам також відомо”, – заявив речник Міноборони.

Як повідомлялося, речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник поінформував, що противник проводить наступальну операцію у Східній операційній зоні.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini