Дмитро Барінов, заступник голови Адміністрації морських портів із взаємодії з органами влади у Медіацентрі Україна, 3 серпня
3 Серпня, 2022, 13:55

Мільярд доларів щомісяця приноситимуть Україні морські порти, якщо їхню роботу вдасться відновити — заступник голови Адміністрації морських портів Барінов

Якщо українські морські порти знову запрацюють, це приноситиме державі близько мільярда доларів щомісяця. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив заступник голови Адміністрації морських портів із взаємодії з органами влади Дмитро Барінов. 

«Ці гроші отримають фермери і зможуть придбати пальне, добрива та насіння. Гроші отримають портові оператори за розвантаження чи завантаження суден. А світова спільнота отримає таку необхідну українську аграрну продукцію», — розповів Дмитро Барінов.

Також, за словами Барінова, успішний вихід першого судна із зерновими із Одеси, може дати старт для повноцінної роботи українських портів. Адже ринок перевезень у Чорному морі нині є привабливим для судновласників.

«Фрахтові ставки високі, і судновласники можуть заробити. Якщо судновласник побачить, що це безпечно, то чому б і ні», — заявив заступник голови Адміністрації морських портів.

Нагадаємо, 1 серпня, вперше з початку повномасштабного вторгнення, з порту Одеси вийшло судно з українським продовольством. На борту балкера Razoni було понад 26 тис. тонн кукурудзи. Razoni під прапором Сьєрра-Леоне прямує до порту Тріполі.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini