18 Квітня, 2022, 15:57

Ми постійно вдосконалюємо протоколи безпеки на вокзалах — керівник пасажирського напрямку «Укрзалізниці» Перцовський

7 потягів на Львівщині змінили маршрути після ранкової повітряної атаки на обласний центр. А пасажирів, які внаслідок змін не змогли потрапити на свою станцію, довезли автівкам. Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» розповів керівник пасажирського напрямку  «Укрзалізниці» Олександр Перцовський. За його словами, підтверджень тому, що  об’єктом атаки росіян була саме залізниця, нема. Втім,  через ураженням контактної мережі потрібно було пускати потяги в обхід певних станцій.  Зараз наслідки обстрілів ліквідовуються, а потяги на Львівщині курсують у штатному режимі.

Олександр Перцовський розповідає, під час самої атаки всіх пасажирів Львівського вокзалу перевели до укриття, а потяги, що були в дорозі, зупинили. Адже такими є протоколи з безпеки пасажирів, які постійно вдосконалюють.

«Маємо мінімізувати ризики, тому постійно інспектуємо укриття на залізничних вокзалах.  Мусимо переконатися, що безпечні. Там є вода, їжа та зв’язок. Відпрацьовуємо процеси, які допомагають мінімізувати скупчення людей на вокзалах. До прикладу, у Львові люди чекають на поїзди у підвальних приміщеннях і підіймаються, вже коли потяг прибув. Після цього він хутко відїжджає», — каже Олександр Перцовський.

Представник “Укрзалізниці” додає, що транспортна інфраструктура точно цікавить ворога. Тому компанія постійно шукає баланс між безпекою та можливістю працювати.

«Зупинитися не можемо, інакше зупиниться країна. Всіх просимо ставитися з розумінням: якщо є прохання пройти в укриття –  маємо пройти в укриття. Це рятує життя», — пояснює О. Перцовський.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm