20 Березня, 2022, 16:11

Ми очікуємо, що Китай та США об’єднають зусилля для зупинення агресії Росії – Ольга Стефанішина

Зараз Китайська Народна Республіка допомагає українським громадянам, у першу чергу, через механізми гуманітарної допомоги. Водночас, Україна розраховує, що США та Китай візьмуть на себе лідерство у миротвочому процесі, щоб зупинити агресивну війну на території України. Про це розповіла Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час брифінгу у Медіацентрі «Україна». 

«Ми очікуємо, що Китай, США та великі країни західного світу об’єднають свої зусилля з тим, щоб зупинити агресію російської федерації та війну на території України. Зараз політичне лідерство КНР в цьому напрямку набагато важливіше, ніж будь-які інші рішення військового співробітництва», – підкреслила Ольга Стефанішина.

За словами представниці уряду, за останні роки, з моменту обрання Президентом Володимира Зеленського, Україна розбудовувала міцні та стабільні відносини з Китаєм. 

«Україна обрала дуже мудру та послідовну тактику взаємовідносин з КНР, зокрема ми розвиваємо стабільну та взаємовигідну економічну співпрацю. У цьому контексті наші стосунки були та залишаються стабільним,» – стверджує віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.