3 Листопада, 2023, 14:55

Ми не збираємося перетворювати волонтерську діяльність в бюрократичну тяганину, – Федір Веніславський

Переведення волонтерської діяльності в бюрократичну тяганину не відповідає інтересам сектору безпеки та оборони в питанні забезпечення необхідними потребами. Тому цей аспект важливо враховувати в питаннях регулювання.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив народний депутат, член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

«Звичайно, що ускладнення її (волонтерської діяльності – ред.) з точки зору того, щоб отримати заявки, опрацювати, тобто переведення цієї волонтерської діяльності в суто бюрократичну тяганину, я думаю, це навряд чи відповідає інтересам забезпечення нашого сектору безпеки та оборони всім необхідним. Парламент до цього процесу, з точки зору недопущення надмірно складних механізмів, також долучається. В тому числі на рівні нашого Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки йдуть дискусії. Але я хочу сказати, що це не є законодавчим регулюванням, ці питання вирішуються на рівні підзаконного нормативно-правового регулювання. І тому ми рекомендуємо нашим колегам в Кабінеті Міністрів України, в інших складових виконавчої влади, які займаються цими питаннями, враховувати, що надмірна бюрократизація може завдати шкоди. Тому ми в цьому питанні також тримаємо руку на пульсі», – пояснив Федір Веніславський.

Нагадаємо, що у вересні Кабмін ухвалив постанову, щодо створення єдиної системи реєстру і розподілу гуманітарної допомоги. Вона повинна запрацювати з 1 грудня 2023 року.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini