12 Травня, 2023, 11:47

“Ми часто чуємо від наших близьких на війні: все добре, навіть коли їм дуже важко. Це дуже великий прояв їх любові й турбота про нас”

Такими словами у Львові стартувала прем’єра документального фільму “Все добре, мам!”. У стрічці показують історії трьох жінок, які втратили синів під час оборони Маріуполя. 

“Платформа “Меморіал” розповідає про цивільних жертв та військові втрати України у війні Росії проти українського народу. У нас є велика мета – зібрати історії кожного загиблого, аби показати, що це не просто статистика. Що кожен з цих людей мав своє життя, свої мрії та свої плани. Також у цих історіях є місце для тих, хто береже пам’ять про загиблих”, – говорить Анастасія Абрамець,  шеф-редактор платформи пам’яті “Меморіал”.

Після перегляду фільму присутні вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання. А також подякували Галині Ваховській – одній з героїнь фільму, яка наважилася поділитися своєю історією.

“Втрати забирають у нас голос і здатність сказати, що нас болить. Але власне проговорювання свого болю допомагає пережити його. Людям,  зануреним в горе, можна допомогти даючи можливість бути почутими. Іноді історії втрат дуже важкі і їх навіть важко слухати. У таких випадках ми допоможемо розділити це страждання, просто перебуваючи поряд,” – пояснює психолог Тетяна Тимків.

“Все добре, мам!” – п’ятий фільм із серії документальних стрічок платформи пам’яті “Меморіал”. Їх можна переглянути на YouTube-каналі. Стрічка з’явиться онлайн на День матері, 14 травня. 

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini