Олег Синєгубов, начальник Харківської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олег Синєгубов, начальник Харківської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
9 Січня, 2023, 18:26

Мешканці повертаються до Харкова і деокупованих територій: кількість населення сягнула 1,1 млн, триває освітній процес, працюють підприємства — начальник ОВА

Мешканці міста Харків та деокупованих територій області продовжують повертатися додому. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Люди повертаються до міста Харкова і до деокупованих територій. За нашими підрахунками, у нас уже проживає 1 мільйон 100 тисяч населення. Щодо функціонування міського транспорту, комунальних служб, — вони працюють без збою. Навіть у складні часи люди намагаються відновити малий та середній бізнес. Щодо великого бізнесу, було застосовано релокацію по деяких підприємствах, деякі підприємства залишаються працювати у досить важкі часи, сплачувати податки і заробітну плату. Це для нас досить важливо. Наразі у нас майже 225 тисяч учнів навчаються онлайн, працюють наші вищі навчальні заклади. Наприклад, виші педагогічного спрямування своїми магістрами, аспірантами перекривають нестачу вчителів на деокупованих територіях», — повідомив Синєгубов.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini