Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олена Шуляк, народна депутатка України
28 Квітня, 2023, 17:05

Мешканці Одещини подали майже дві тисячі повідомлень про зруйноване чи пошкоджено російськими обстрілами житло – народний депутат

1845 інформаційних повідомлень через Дію подали мешканці Одеської області стосовно пошкодженого або зруйнованого житла. Загалом площа руйнувань за цими повідомленнями складає 255 тисяч квадратних метрів. 

Про це розповіла народна депутатка Олена Шуляк на Форумі відновлення Одеської області. Наразі громади по всій країні підключаються до Реєстру зруйнованого житла. 

За словами Шуляк, цього року громадяни почнуть отримувати компенсації за зруйноване житло. Ці потреби фінансуватимуться з трьох джерел. Серед них, зокрема, арештовані активи російського “Сбербанку”, який працював в Україні. Також планують залучити 35 мільярдів гривень прибутку Нацбанку. Очікують підтримки й міжнародних партнерів, зокрема, Світового Банку, додала народна депутатка.

“Для українців сьогодні є одне надвелике бажання – це перемога. А друге і третє можна об’єднати – це мати роботу з гідною зарплатою і мати власне житло. Якщо ми вирішимо ці три питання, то повернуться наші українці, яких на сьогодні, за останніми даними ООН, більше ніж 8 млн”, – зазначила народна депутатка Олена Шуляк.

Медіацентр Україна – Одеса є інформаційним партнером Форуму відновлення Одещини “Безпека. Інтеграція. Потенціал”

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini