31 Травня, 2022, 14:19

Мешканці Львівщини та внутрішньо переміщені особи єдині у підтримці Збройних сил України та курсу президента — Максим Козицький

Більшість мешканців Львівщини позитивно ставляться до людей, які приїхали у Львівську область під час війни.  Також  внутрішньо переміщені особи та мешканці Львівщині єдині у підтримці ЗСУ та дій Президента.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький,  спираючись на дані дослідження «Львівщина в умовах війни: погляди мешканців міст і переселенців», яке підготувала соціологічна група «Рейтинг».

«Дуже приємно відзначити те, що переселенці і мешканці Львівщини знаходять спільну мову і готові разом будувати державу»,  — зазначив  Максим Козицький.

Абсолютна більшість, а це близько 90% серед мешканців Львівщини та переселенців, відчувають надію, коли думають про ситуацію в Україні. Про це під час презентації дослідження «Львівщина в умовах війни: погляди мешканців міст і переселенців»  у Медіацентрі Україна заявив  директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

«Що відчувають мешканці Львівщини та люди, які тимчасово перебувають на Львівщині при думках про Україну, перша відповідь і максимальні показники — це надія. Ми сподіваємось на краще, ми віримо в перемогу, це ми фіксуємо в інших наших дослідження.  І це надзвичайно приємно, що ніхто не здається», — розповів Олексій Антипович.

Окрім цього, згідно із дослідженням, понад 90%  серед місцевих мешканців та переселенців, підтримують Збройні сили України.  А більше 80%  — готові терпіти матеріальні труднощі заради перемоги над росією скільки буде потрібно. 

Детальніше про дослідження «Львівщина в умовах війни: погляди мешканців міст і переселенців» соціологічної групи «Рейтинг» можна дізнатись тут.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini