Ніно Катамадзе у Медіацентрі Україна, 17 червня
17 Червня, 2022, 14:22

Мені складно говорити російською там, де російські бомби вбивають людей — Ніно Катамадзе

Грузинська співачка Ніно Катамадзе дала останнє інтерв’ю російською мовою. Далі робитиме це лише українською або грузинською. Про це сама зірка розповіла під час брифінгу у Медіацентрі Україна. Також Катамадзе поділилась враженнями від візиту в Україну.  Далі пряма мова співачки: 

Про мови:

«Я розумію українською майже все, але я зрозуміла, що мені складно говорити російською мовою там, де російські бомби вбивають людей. Мені складно. Чесно не знаю, як я зможу, тому що 50 років я розмовляю російською».

Про підтримку України в Грузії:

«В перші дні (повномаштабного вторгненя росії в Україну – ред.), коли вже було зрозуміло, який план у влади Грузії, вийшла вся Грузія і показала свій вибір, свою підтримку. Я можу сказати, що ви не знайдете стільки українських прапорів, скільки в Грузії. Вони висять у кожному містечку, кожному домі».

Про війну в Україні та візит в Ірпінь:

«40% жителів Ірпеня повернулись у свої будинки, але є будинки в які неможливо повернутись. Ми бачили зруйновані будинки, згорілі. Ми бачили зруйнований Будинок культури, де обов’язково буде звучати голос свободи. Дуже важливо було це все близько побачити, тому що по-іншому сприймаєш… Будь-яка війна, де гине хоч одна дитина — це моя війна».  

Нагадаємо, 17 червня, у Львівській національній філармонії, разом із академічним симфонічним оркестром «INSO-Lviv»  та  грузинським композитором і диригентом Ніколозом Рачвелі, Ніно Катамадзе  візьме участь у благодійному концерті. Всі кошти з продажу квитків будуть скеровані на допомогу Збройним силам України. 

Раніше, співачка відвідала в одній із львівських лікарень пацієнтів, поранених внаслідок російсько-української війни. Окрім цього, Катамадзе побувала у  Бучі та Ірпені. А ще зірка виступила із концертом у столичному метро.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini