Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна-Укрінформ
Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна-Укрінформ
26 Вересня, 2022, 12:22

Мелітопольці провалили «голосування» окупантів, «за» росію голосували лише під страхом тортур – Іван Федоров

Росіяни не змогли знайти достатню кількість претендентів на «виборчу комісію». Мешканці Мелітополя не захотіли співпрацювати з колаборантами. На третій день «голосування» окупанти змогли знайти лише 20% мешканців міста, які б погодилися взяти участь у цьому фейковому референдумі. Здебільшого мелітопольці не відкривають двері квартир та ворота приватних будинків, щоб впустити цих представників росії. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Іван Федоров, міський голова Мелітополя. 

«З цих 20% лише 10% підтримали «референдум» та сказали «так». Але навіть тут ми можемо сказати, що це не їхні думки, а страх – через примус та ті тортури, які скоюють окупанти», – сказав він. 

Все голосування відбувається під дулами автоматів, людей зупиняють прямо на вулиці, змушують їх голосувати не лише за себе, але і за всю родину. 

«Референдум» на окупованих територіях проходить з тією метою, щоб почати мобілізацію чоловіків на цих територіях. Через Василівку не пропускають чоловіків віком 18-35 років. А вчора з вечора перестали випускати взагалі», – розповів Іван Федоров. 

За словами очільника міста, місцеві мешканці налякані та у паніці, адже вже завтра окупанти можуть забирати до війська росії.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini