Мелітополь повністю заблоковано рашистами на в'їзд та виїзд, чинять терор проти цивільних мешканців – міський голова
Фото з відкритих джерел
2 Грудня, 2022, 16:25

Мелітополь повністю заблоковано рашистами на в’їзд та виїзд, чинять терор проти цивільних мешканців – міський голова

2 грудня 2022 року місто Мелітополь було повністю заблоковано рашистами на в’їзд та виїзд. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров. 

«Декілька годин тому місто було повністю заблоковано рашистами. Зараз вони в деяких районах міста проводять фільтрацію. Просто на центральному проспекті, на центральних вулицях вони розмістили по декілька блокпостів и обшукують всі машини, всіх проїжджаючих людей. Також місто заблоковано зараз на в’їзд та на виїзд. Вранці людей не пропускали на в’їзд в місто, навіть ті поодинокі люди, які їхали на роботу — їх змусили йти пішки. Навіть маршрутні таксі в місто не пускали», — повідомив Федоров. 

Як пояснив міський голова Мелітополя, цю роботу з фільтрації рашисти проводять через те, що тиждень, який минає, приніс їм втрати.

«Кожного дня на території міста Мелітополь, Мелітопольського району, навколишніх міст і в цілому запорізької лінії фронту постійно у рашистів щось вибухає або щось знищується. Тому рашисти намагаються перенести все це на цивільних мешканців і чинять проти них терор», — розповів Федоров.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini