10 Травня, 2022, 13:11

Медведчук має понести покарання, обмінювати його не можна – Лубінець

Голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець розповів, що з початку нової фази війни, два народні депутати Рабіновіч та Медведчук не беруть участь у засіданнях.

«У засіданні Комітету не беруть участь два депутати – Рабіновіч та Медведчук. Останній не приєднується зі зрозумілих причин. Медведчук раніше намагався бути присутнім на більшості засідань Комітету, особливої роботи від нього не було. Що стосується Рабіновіча, то він з першого дня вимагав, щоб всі засідання проводили російською мовою. Закінчилось це тим, що ми в юридичній площині довели йому, що наші засідання будуть проходити лише українською мовою», – сказав він.

Водночас, він наголосив, що якщо Україна думає про своє майбутнє, то Медведчук і такі як він мають понести повне покарання: «Маючи таку кількість свідчень про злочинну діяльність Медведчука, необхідно якомога швидше поставити крапку в цій історії і український суд має винести йому вирок. Точно, в рамках обміну його не варто міняти. Якщо ми думаємо про майбутнє, його необхідно покарати».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini