11 Липня, 2023, 10:03

Медіацентр Україна – Укрінформ запускає дискусійну платформу BrainHub

Цього тижня на базі Медіацентру Україна – Укрінформ стартує робота майданчика для дискусій – BrainHub, платформи для інтелектуальних дискусій, що об’єднає експертів державного і громадського сектору навколо питань післявоєнного відновлення України. 

BrainHub стане тим майданчиком, де народжуватимуться кращі ідеї, які лягатимуть в основу дорожньої карти відбудови України у всіх секторах: економічному, інфраструктурному, освітньому, аграрному, безпековому, цифровому тощо. 

«Ми націлені на дискусії, що сприятимуть досягненню синергії тих, хто має яскраві ідеї та енергію для їх втілення. Такі люди є в усіх сферах, однак, на жаль, держава та суспільство, громадський сектор та професійні спільноти часто продовжують жити ніби в паралельних світах – кожен зі своєю дорожньою картою, своїми героями та антигероями і своєю надметою, – каже генеральний директор Укрінформу Олександр Харченко. – Тож шукатимемо теми, людей, формати, які об’єднують країну та суспільство, а не роз’єднують, задають фокус, а не розфокусовують, шукають відповіді на питання насамперед «Як?», а не лише  «Хто винен?».

«Дискусійна платформа BrainHub – це новий етап співпраці Медіацентру Україна з національним інформаційним агентством «Укрінформ». Це – можливість надати широке медіапокриття ключовим меседжам та ідеям учасників дискусій, які проходитимуть в рамках платформи. Робота BrainHub стане важливим майданчиком для країни, де будуть генеруватися ті ідеї, які матимуть вагомий вплив на повоєнне відновлення України та її успішне майбутнє», – наголосив співзасновник Медіацентру Україна Василь Самохвалов.

Медіацентр Україна – Укрінформ запрошує експертів і журналістів приєднуватися до подій, які відбуватимуться в рамках BrainHub.

Зазначимо, що за час роботи Медіацентру Україна – Укрінформ було проведено понад  700 брифінгів, у яких взяли участь понад 2500 учасників. Медіацентр співпрацює з більш як  3500 журналістами та понад 500 медіа.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini