1 Грудня, 2022, 13:59

Медіацентр Україна у Львові змінює адресу

Медіацентр Україна у Львові змінює формат роботи і переїжджає до приміщення Львівського туристичного офісу за адресою: вул. Руська, 20.

Надалі Медіацентр зосередиться на допомозі представникам іноземних медіа, які прибувають в Україну для висвітлення війни, а також на розвитку мережі медіацентрів по країні. Проект продовжить працювати у партнерстві із Львівською міською радою та командою Львівського туристичного офісу.

Від початку повномасштабного російського вторгнення Медіацентр Україна працював у приміщенні ресторану «Правда» і став головним інформаційним майданчиком для іноземних журналістів, що приїжджали до України. У Медіацентрі пройшло понад 400 брифінгів, спікерами яких стало майже 600 гостей. Через реєстрацію у Медіацентрі пройшло близько 3,5 тисяч представників медіа з більш, ніж тисячі редакцій.

Медіацентр Україна продовжить роботу у Львові у форматі “help desk” і допомагатиме журналістам корисними контактами, акредитацією при ЗСУ, анонсами подій. Продюсерський центр МЦУ надаватиме журналістам цікаві теми. Медіацентр Україна у Львові також продовжить координувати свою роботу з майданчиками МЦУ у Києві, Харкові та Одесі.

Медіацентр Україна у Львові був утворений як спільна ініціатива професійних комунікаційників, Львівської міської ради, Львівської ОВА, Офісу Президента, Мінкульту, холдингу емоцій !Fest та небайдужих громадян, об’єднаних ціллю донести світу інформацію про російську агресію.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini