1 Липня, 2024, 10:01

Медіацентр Україна починає партнерство з Суспільним та змінює локацію

Медіацентр Україна розпочинає партнерство з Суспільним Мовленням в рамках спільного проєкту «Суспільний простір». З початку липня Медіацентр Україна буде розташовуватися у комфортному громадському просторі Urban Space 500 на вул. Б. Грінченка, 9 в Києві. Там же проходитимуть усі заходи.

Партнерство з Суспільним відкриє нові можливості завдяки його численним ресурсам: теле- та радіомовленню, потужній регіональній мережі, а також впливовим диджитал-платформам.

Медіацентр Україна продовжить проводити брифінги, публічні та непублічні зустрічі, обговорення та дискусії. А  також і надалі виконуватиме функції підтримки як для іноземних, так і для українських медіа. Продюсерський центр розроблятиме ще більше історій і тем, а також наповнюватиме бібліотеку Фотобанку.

Новими пріоритетами Медіацентру стануть також підтримка громадянського суспільства та відновлення України. Планується розширення лінійки продуктів та послуг. Це, зокрема, тренінги, менторинг-сесії, закриті дискусії тощо. Команда Медіацентру Україна допомагатиме громадським об’єднанням в організації заходів та забезпечуватиме їхній медійний супровід.

Партнерство Медіацентру Україна та Суспільного стало можливим завдяки спільним принципам та цінностям: свободі слова, відкритості, відповідальному ставленні до інформації. Новий формат співпраці дозволить знаходити креативні рішення та дієві стратегії у донесенні правди про війну в Україні.

Медіацентр Україна також продовжить працювати над флагманськими проєктами: Чорноморською безпековою конференцією та Редколегією. 

Медіацентр Україна – громадська ініціатива, заснована в березні 2022 року, мета якої – сприяти перемозі України через підтримку роботи медіа та незалежних журналістів у висвітленні війни, розв’язаної росією проти українського народу. Медіацентр працює у Києві та Харкові. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini