13 Травня, 2022, 14:08

Маріуполю загрожують масштабні епідемії через недбалість окупантів, померти до кінця року можуть 10 тис. людей  — Петро Андрющенко

Комунальна криза розгортається в Маріуполі через недбалість окупантів. росіяни запустили водопостачання у місті, наскільки це можливо, однак питання водовідведення та каналізації не вирішують. Це загрожує виникненням масових епідемій у місті. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив Петро Андрющенко, радник міського голови Маріуполя. 

За його словами, у місті — численні прориви каналізації, що загрожує розповсюдженням антисанітарії. 

«Рано чи пізно це все опиниться і в морі, і на вулицях міста, все, що знаходиться в каналізації. І на тлі тієї кількості тіл, які знаходяться під завалами, з природними наслідками розкладання, це становить дуже велику загрозу епідемій в місті», — розповів Андрющенко.

До того ж, через закриття гуманітарних коридорів, велика кількість людей, які чекали на евакуацію в околицях міста, почали повертатись жити до Маріуполя. Загалом, за прогнозами місцевої влади, лише через епідемії до кінця року у місті можуть загинути близько 10 тисяч людей.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini